KORKOOP TURUNÇ KABUĞUNDAN REÇEL ÜRETİYOR

KEPEZ BELEDİYESİ TARIMI CANLANDIRDI

ANTALYA OSB’DE TÜM ZAMANLARIN REKORU

KONYAALTI ÜRETİRKEN TASARRUF SAĞLIYOR

İLÇELERDE HALK ET TIRINA YOĞUN İLGİ

BÜYÜKŞEHİR MOBİL ET MAGAZASI KEMER'DE

TURUNÇLAR REÇEL OLUP SOFRAMIZA GELECEK

ANTALYA OSB ATIK ÇAMURU ENERJİYE DÖNÜŞTÜRDÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN SUSUZLUĞA DAYANIKLI ÇİM

KEPEZ KONTEYNERLERİNİ KENDİ ÜRETİYOR

AK PARTİLİ ÜLKER'DEN UYSAL'A ELEŞTİRİ

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

BAŞKAN BÖCEK DANIŞMANLARI İLE BULUŞTU

AK PARTİLİ BAYAR CHP'Yİ TOPA TUTTU

MURATPAŞA'NIN MELEKLERİ SÜRPRİZ PEŞİNDE

AK PARTİLİ İ. ETHEM TAŞ; "CHP'NİN ŞİRAZESİ KAYDI"

BAŞKAN TÜTÜNCÜ 'BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ' DEDİ

BAŞKAN TAŞ SÖYLENTİLERE SERT ÇIKTI

BAŞKAN TAŞ, CHP'Lİ BAYAR'A MEYDAN OKUDU

KONYAALTI VATANDAŞIN YANINDA

AK PARTİ´DEN ALANYA ÇIKARMASI

KEPEZ´DEN İSTİHDAMA DESTEK

BAŞKAN TÜTÜNCÜ 'BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ' DEDİ

BAŞKAN TÜTÜNCÜ 'BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ' DEDİ

AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Kongresi, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Pandemi tedbirlerine uyularak yapılan kongrede, konuşmalar kısa tutularak, hızlı bir şekilde oylamaya geçildi. Kongreye katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de, AK Parti Teşkilatına seslenerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Tütüncü, “Çok mutluyuz, coşku dolu, heyecan dolu bir teşkilatla çalışıyoruz.” dedi. AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar’a ve teşkilatın bütün yöneticilerine teşekkür eden ve son derece uyum içerisinde bir teşkilatla çalıştıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Belediyemiz, belediye meclisimiz, ilçe teşkilatımız, il teşkilatımız hepimiz birbirimiz gibi düşünüyoruz.

Bu da teşkilat çalışmalarımızı ve belediye çalışmalarımızı çok daha bereketli bir biçimde sürdürmemizi sağlıyor. Bundan dolayı da ayrıca bir teşekkürü ifade etmek istiyorum. 12 yıldır hep birlikte, hep beraber burada Kepez'in beklentilerine cevap veren nice önemli hizmetler yaptık.

Hiç şüphesiz ki bu iktidarımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın bize sağladığı güçle oldu. Ancak Ankara'daki bütün taleplerimizi adeta kendi işleriymiş gibi takip eden Kepez’i bizden daha fazla düşünen bütün milletvekillerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum. ”diye konuştu. 

Dışişleri Bakanı Çavuşoğluna teşekkür

“Biz hepimiz bir ekibiz. Ekibimizin kaptanı Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na da gıyabında kocaman bir teşekkür borcumuz olduğunu ifade etmek istiyorum. “ diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “Bütün bunlarla birlikte Mehmet Seyyar başkanımız ile birlikte bütün şahsında Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimize, belediye meclis üyesi arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyorum.

Cumhur İttifakı çatısı altında muhteşem bir uyum içerisinde birlikte, beraberce Kepez'de önemli adımlar atıyor, büyük başarılara kol kola gönül gönüle birlikte yürüyoruz. Bütün ülkücü kardeşlerimize de kongremizden bir selam gönderiyor ve onlara da teşekkürlerimi ifade ediyorum. Her teşkilatın iki tane temel çalışma alanı vardır. Bunlardan birincisi genel siyasi hedefler için çalışmak, ikincisi yerel hedefler için çalışmaktır. “

Bütün toplumu kucaklamalıyız

“Kongreden sonra oluşacak yeni yönetim Kepez’i 2023 genel seçimlerine ve hemen akabinde de 2024 yerel seçimlerine taşıyacak. Hep birlikte daha çok çalışmamız gereken günlerden geçtiğimizi hepimiz biliyoruz. Ne mutlu bize ki; hepimiz bu bilinç içerisindeyiz. Bütün gönüllere, bütün kalplere açılmak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.

Bütün toplum kesimlerini kucaklamalı, sevginin, barışın, kardeşliğin mührünü kalplere tek tek basmalıyız. İnşallah yeni ekibimiz, yeni kadromuz aldığı bayrağı daha da ileriye taşıyacak ve 2023-2024 seçimleri Kepez'de bir başka güzellikle, bir başka muhteşem sonuçla tamamlanacak.

Buna da yürekten inanıyorum. Kurucu başkanımız Zeki Çivik’ten bu yana gelen bütün ilçe başkanlarımıza, ayrı ayrı teşekkürü borç biliyorum. Hepsi bu davanın belli bir aşamaya gelmesi için bugünkü başarılarımıza katkı vermek için çok çalıştılar, gayret ettiler.”

Çok daha güzel günlere

“Elbetteki bu süreçte geniş anlamda teşkilatımızdan, mahalle başkanlarımıza varana kadar, çok büyük gayretler koyan arkadaşlarımız oldu. Onların hatıraları kalbimizde, ebediyete intikal edenleri bir kez daha rahmet diliyoruz, baki kalanlara selametler diliyoruz.  İnşallah birlikte, beraberce çok daha güzel günlere yürüyeceğiz.

Eğer bir yerde sevgi varsa, eğer bir yerde kardeşlik varsa, eğer bir yerde sırt sırta verip, ulvi idareler mülkine yürüme gibi bir öncelik varsa, Cenab-ı Allah oraya bambaşka bir bereket gönderir. Ve oradaki insanlar da akıp geçen zaman içerisinde önemli izler bırakmanın gururunla yaşarlar.

Tıpkı AK Parti Kepez İlçe teşkilatında olduğu gibi… Hepinize gönül dolusu sevgilerimi sunuyor, kongremizin hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı. Başkan Tütüncü konuşmasının ardından, 1 no’lu sandıkta oy kullandı.


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com