KORKOOP TURUNÇ KABUĞUNDAN REÇEL ÜRETİYOR

KEPEZ BELEDİYESİ TARIMI CANLANDIRDI

ANTALYA OSB’DE TÜM ZAMANLARIN REKORU

KONYAALTI ÜRETİRKEN TASARRUF SAĞLIYOR

İLÇELERDE HALK ET TIRINA YOĞUN İLGİ

BÜYÜKŞEHİR MOBİL ET MAGAZASI KEMER'DE

TURUNÇLAR REÇEL OLUP SOFRAMIZA GELECEK

ANTALYA OSB ATIK ÇAMURU ENERJİYE DÖNÜŞTÜRDÜ

BÜYÜKŞEHİR'DEN SUSUZLUĞA DAYANIKLI ÇİM

KEPEZ KONTEYNERLERİNİ KENDİ ÜRETİYOR

AK PARTİLİ ÜLKER'DEN UYSAL'A ELEŞTİRİ

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

BAŞKAN BÖCEK DANIŞMANLARI İLE BULUŞTU

AK PARTİLİ BAYAR CHP'Yİ TOPA TUTTU

MURATPAŞA'NIN MELEKLERİ SÜRPRİZ PEŞİNDE

AK PARTİLİ İ. ETHEM TAŞ; "CHP'NİN ŞİRAZESİ KAYDI"

BAŞKAN TÜTÜNCÜ 'BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ' DEDİ

BAŞKAN TAŞ SÖYLENTİLERE SERT ÇIKTI

BAŞKAN TAŞ, CHP'Lİ BAYAR'A MEYDAN OKUDU

KONYAALTI VATANDAŞIN YANINDA

AK PARTİ´DEN ALANYA ÇIKARMASI

KEPEZ´DEN İSTİHDAMA DESTEK

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

ADGİAD Başkanı Aykut Eminoğlu: “Partinizi ziyaret etmekteki amacımız yeni kurulan her parti gibi sizin partinizin de Türkiye demokrasisine katkı sağlamasını temenni etmektir. Partinizin tüm mensuplarına ülkeye faydalı hizmetler vermek için yapacakları çalışmalarda başarılar dilemektir" dedi.

Türkiye'nin gündemdeki konuları ile ilgili istişarelerde bulunan ADGİAD Başkanı ve beraberindeki heyet, DEVA Partisi İl Başkanı Av. Süleyman Akıncı'ya Antalya DEVA Partisi teşkilatlanma çalışmalarının ne aşamada olduğunu sordular.

İl Başkanı Av. Süleyman Akıncı:" Öncelikle bu nazik ziyaretiniz için başta ADGİAD Başkanımız Aykut Eminoğlu ve kıymetli yönetimine çok teşekkür ederim. Teşkilatlanma çalışmalarımız gayet başarılı bir şekilde sürmektedir.12 ilçemiz için ilçe başkanları atamalarımızı gerçekleştirdik.

Önümüzdeki hafta, merkez ilçelerimiz olan Muratpaşa, Konyaaltı ve Kepez'in ilçe başkanlarının yetki belgelerini takdim edeceğiz. Düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile Antalya'mız ile ilçe Başkanlarımızı tanıştıracağız. İki ya da  üç  ay içerisinde de 1.Antalya Olağan İl Kongremizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Ülkemizin kutuplaşmaya değil, kavuşmaya, kavga etmeye değil, barışmaya ve uzlaşmaya ihtiyacı var.

Ülkemizin hukuka, adalete ve ifade özgürlüğüne ihtiyacı var. DEVA Partisi bu sorunları çözecek tek parti, bizim tabelalarımızı 'halk' astı. Halkımızın talep ve beklentileri genel başkanımız Ali Babacan'a bu sorumluluğu aldırmaya neden oldu. Bizler de bu sorumluluğun bilincinde hareket ederek ülkemizi aydınlık geleceğe taşıma gayesi içerisindeyiz. Bize gösterdiğiniz bu ilgi alaka ve nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz." dedi."


Haber Kaynak : www.akdenizsonbaski.com